Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ НАДІСЛАЛА ЛИСТ ДО ГОЛОВИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОДА ЩОДО ВИВЧЕННЯ СИТУАЦІЇ У МІСТІ СМІЛА
Вчора, 22 жовтня, перед початком проведення чергової сесії, яка не відбулася у зв`язку з протистоянням групи депутатів міської ради, міський голова Олексій Цибко заявив про його звернення до Верховної Ради України щодо розпуску міської ради та призначення позачергових виборів. Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України звернувся до голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка з пропозицією вивчити ситуацію, що склалася в Смілянській міській раді, та висловити позицію щодо її можливого розпуску.

 В комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за дорученням Голови Верховної Ради Андрія Парубія перебуває на розгляді звернення Черкаської обласної ради від 11 липня щодо призначення позачергових виборів Смілянської міської ради. У тексті звернення йдеться, зокрема, про те, що дії депутатів Смілянської міської ради VII скликання суперечать інтересам територіальної громада м.Сміла, становлять загрозу економічній безпеці. Наводяться факти перешкоджання з боку депутатського корпусу діяльності міського голови, секретаря міської ради, констатується, що «...навмисна відсутність кворуму на пленарних засіданнях призвела до невирішення нагальних проблем міста...», «...постійне ігнорування частиною депутатів Смілянської міської ради VII скликання вимог законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», порушення Регламенту Смілянської міської ради... спричинило значне послаблення ролі місцевого самоврядування у м. Смілі...», «В результаті громада м.Сміла фактично має паралізований і бездіяльний орган місцевого самоврядування...» тощо.

«Враховуючи викладене, звертаємося до Вас як до голови обласної державної адміністрації, якому надано повноваження в частині забезпечення законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці (стаття 119 Конституції України, пункт 2 статті 2 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»), а також для реалізації контрольно-наглядових функцій (стаття 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації») з проханням вивчити ситуацію, що склалася в Смілянській міській раді, та висловити позицію з порушеного Черкаською обласною радою питання», – йдеться у листі комітету Верховної Ради.

 

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]