Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ВПЕРШЕ У ЧЕРКАСАХ ПРОВЕЛИ ЗАСІДАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ ЩОДО ПАРКІВ З ПЕРЕРОБЛЕННЯ ВІДХОДІВ

20 жовтня у Черкасах вперше відбулося засідання Національної платформи «Перспективи розвитку в Україні технологічних парків з перероблення відходів».

Метою Національної платформи є поліпшення державно-приватного партнерства у питаннях захисту здоров’я людини та навколишнього середовища шляхом безпечного виведення з обігу та належного управління промисловими та небезпечними відходами, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

На Черкащині, наприклад, щороку утворюється більше 350 тисяч тонн твердих побутових відходів. Їх захоронюють на 21 полігоні та 456 сміттєзвалищах. Але в області немає жодного сучасного сміттєпереробного заводу.

– Тому одним із пріоритетних напрямків моєї діяльності на посаді голови Черкаської ОДА є розвиток інфраструктури у сфері поводження з відходами. Саме тому ми сьогодні розробляємо Регіональний план управління відходами в Черкаській області до 2030 року. Вже в листопаді цього року плануємо презентувати його на сесії обласної ради, – зауважив очільник області Сергій Сергійчук. 

У цьому документі особлива увага приділяється утилізації небезпечних відходів. У планах є до 2030 року зменшити обсяг їхнього захоронення до 30% та збільшити утилізацію до 70 %.

Згаданий план також дасть необхідні гарантії та стимули для інвестицій в сферу переробки відходів. Він стане фундаментом для залучення коштів в сміттепереробку.

Директор компанії «UKRAVIT» Віталій Ільченко розповів про досвід підприємства та успішну реалізацію ідеї створення на базі існуючого майнового виробничого комплексу технологічного рисайклінг парку.

Холдинг має виробничі компоненти, всю необхідну інфраструктуру, науковий інститут і надсучасну лабораторію, фахові кадри і забезпечує сучасні безпечні умови праці.

У практичній площині створення сучасних технологічних парків забезпечить розв’язання багатьох застарілих проблем у сфері належного управління промисловими та небезпечними відходами і, як наслідок, реалізує конституційне право українців на безпечне для життя і здоров’я довкілля.

 

Популярні теми

20.11.2020, 14:15
Хакера, який “зламував” смартфони громадян за завданням своїх клієнтів, затримало СБУ на Черкащині (Фото)
23.11.2020, 14:27
Судом апеляційної інстанції залишено в силі рішення суду про повернення землі у державну власність
24.11.2020, 13:46
Від початку дії карантину 10,9 тисяч безробітних знайшли роботу за сприяння обласної служби зайнятості
24.11.2020, 13:49
СМІЛЯНСЬКІ ШКОЛЯРІ СТАЛИ ОДНИМИ З КРАЩИХ ПІД ЧАС ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КВЕСТУ “ДИВО БАРВІНКОВЕ”

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]