Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
06 жовтня в актовій залі ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» пройшла батьківська конференція.
Основними питаннями зустрічі батьків з адміністрацією навчального закладу стали питання організації навчально-виховного процесу та вимоги до виконання правил внутрішнього розпорядку.

 Розпочав конференцію директор навчального закладу Дякон Віталій Максимович із загальної інформації про навчальний заклад, його сьогодення, організацію навчального процесу в закладі. Також звернув увагу, що успішне навчання є головною запорукою майбутнього професійного та успішного життєвого шляху.

 Заступник директора з навчально-виховної роботи Барановська Надія Анатоліївна проінформувала батьків про організацію навчально-виховної роботи та дозвілля в закладі, розповіла про роботу учнівського самоврядування, окреслила питання призначення соціальної стипендії. Особливу увагу було приділено організації харчування учнів, проживанню в гуртожитку.

 По закінченні батьки були запрошені до кабінетів, де продовжили роботу з класними керівниками та майстрами виробничого навчання, адже тільки у тісній співпраці педагогів і батьків можна досягнути успіху у справі виховання і навчання учнів.

Автор: Катерина Мельник

 

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]