Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
14 СМІЛЯНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ СТАЛИ ДЕПУТАТАМИ МІСЦЕВИХ РАД

Завершився виборчий процес. На цьогорічних виборах депутатами місцевих рад стали 14 лісівників Смілянського лісгоспу.

У їх числі – директор Смілянського лісгоспу, депутат обласної ради Юрій Сегеда і 13 смілянських лісівників – депутатів місцевих рад, котрим виборці довірили представляти свої інтереси та вирішувати життєво важливі питання і проблеми.

Смілянські лісівники не одне скликання беруть участь у виборчих перегонах, прагнучи стати частиною апарату виконавчої влади, аби зробити свій внесок у розвиток громад. 

– Особисто для мене бути депутатом – це мати ще один механізм реалізації змін на краще, – говорить директор підприємства Юрій Сегеда. – Можливість зробити більше у цьому напрямку. З власного досвіду знаю, що буде непросто. Як керівнику, приємно, що працівники виявляють небайдужу позицію, не бояться відповідальності і хочуть активно сприяти розквіту громад.

Лісівники добре знають проблеми сіл, на території яких працюють, та їхніх жителів, адже з року в рік люди потребують їхньої підтримки. Лісівники приходять на допомогу, коли снігопади засипають сільські дороги, беруть участь в облаштуванні та ремонті доріг, а напередодні новорічних свят забезпечують сільські заклади освіти та культури ялинками.

Сільські голови в один голос стверджують, що не уявляють повноцінної роботи без таких небайдужих людей, як лісівники, адже тільки спільними зусиллями у вирішенні нагальних питань можна добитися позитивних зрушень та домогтися кращого життя у своїх населених пунктах, інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]