Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
19 листопада - день працівників гідрометслужби України
В листопаді 1921 року РНК УРСР прийняла декрет про заснування Української метеорологічної служби. В цьому році гідрометеорологічна служба України відзначає 96 років від дня створення. 2017 рік для вітчизняної Гідрометслужби - це також 246 років від початку проведення перших інструментальних метеорологічних спостережень.

В період становлення самої служби управлінням Південно-Західної залізниці в 1923 році була відкрита метеорологічна станція II розряду Бобринська (нині «Сміла»).

Майже через 20 років метеостанцію перейменовано за назвою залізничної станції у метеостанцію ім. Т. Шевченка, а з 1992 р. вона носить назву «Сміла». Метеостанція двічі змінювала місце свого розташування. З 1997 року і дотепер метеостанція знаходиться в с.Холоднянське. Крім метеорологічних, агрометеорологічних та радіаційних спостережень головною задачею метеостанції є гідрометзабезпечення та обслуговування споживачів. Зокрема, метеостанція забезпечує гідрометеорологічними, агрометеорологічними даними та даними про радіаційний режим органи влади та доводить до них та до населення прогнози погоди, штормові попередження про складні погодні умови, інформацію про фактичну погоду, за необхідності надаються консультації та довідки.

Крім того, метеостанція виконує обслуговування численних організацій Смілянського, Кам’янського, Шполянського, Корсунь-Шевченківського, Городищенського районів. Станцію часто відвідують з екскурсіями учні шкіл, гімназій міста та району і колектив метеостанції радо ділиться з ними своїми знаннями.

Виконання завдань метеостанцією було б неможливим без чіткої, злагодженої роботи працьовитого, кваліфікованого колективу. Штат станції складається із 7 працівників зі стажем роботи від 3 до 47 років. Працівники метеостанції – це люди, які люблять свою роботу і які з ентузіазмом та повною самовіддачею виконують покладені на них завдання. Колектив метеостанції працює з людьми і для людей, тому тут завжди доброзичливо і уважно ставляться до всіх споживачів. Ні вдень, ні вночі, ні в святкові, ні в вихідні дні «вартові погоди» не припиняють своєї роботи для того, щоб завжди володіти достовірною, актуальною інформацією про погодні умови і надавати її всім зацікавленим особам.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]