Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
22 жовтня комісія ДСНС України працювала у місті Сміла та Смілянському районі.
Крім перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, фахівці центрального апарату ДСНС приділили увагу організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки регіональної підсистеми.

 Відповідно до плану роботи, члени комісії перевірили діяльність органів виконавчої влади району в частині виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної і пожежної безпеки, цивільного захисту, водночас вони надали відповідну методичну допомогу у покращенні організаційних заходів.

Також, в рамках проведення перевірки, в місті було практично відпрацьовано реагування оперативних служб цивільного захисту на умовну надзвичайну подію, пов’язану із порушенням електропостачання та ускладненням роботи об’єктів критичної інфраструктури міста.

До проведення заходів, щодо ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації та проведення оперативних дій, були залучені аварійні бригади комунальних підприємств та інші служби екстреного реагування.

Під час навчань, був відпрацьований механізм координування дій між усіма органами влади, відомствами та структурними підрозділами аварійних служб.

У цей же день, в приміщенні Смілянської міської ради було проведено спеціальне засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, під час якого було вирішено питання щодо повного відновлення життєзабезпечення міста.
 


 Управління ДСНС України у Черкаській області

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]