Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
80-РІЧЧЯ ВІДЗНАЧИВ СМІЛЯНСЬКИЙ ВЕТЕРАН-МАШИНОБУДІВНИК АНАТОЛІЙ КОЛОМІЄЦЬ
5 грудня у Смілянському машинобудівному заводі привітали із 80-річчям одного із почесних працівників цього підприємства, ветерана праці, Анатолія Вікторовича Коломійця. За його плечима більше 35 років праці на машбуді, з них – майже 20 років працював головним інженером, виконавчим та технічним директором заводу.

Вітання ювіляр приймав від міської влади, керівництва правління, ради ветеранів міста та ветеранської організації заводу, профкомітету та колективу. Від міської влади щирі вітання адресував перший заступник міського голови Олексій Гончаренко. Він побажав миру, добра, злагоди і здоров’я та вручив грамоту Смілянської міської ради. Від імені нинішнього керівництва заводу до ювіляра звернувся голова правління Олександр Милько, його заступник Федір Крамар, виконавчий директор Юрій Шерстюк.

Вервечку привітань підтримала рада ветеранів міста, в особі керівника Миколи Якушенка та його заступника Віктора Іншакова, а також голова ради ветеранів заводу Борис Горпініч, голова профкому Володимир Карпань. Ювіляр подякував за щедрі вітання та поділився спогадами, розповів, як із військового підприємства в Сибірі потрапив на потужний Смілянський машинобудівний завод, де і трудився до виходу на заслужений відпочинок. За цей час пройшов шлях від інженера-конструктора до головного інженера заводу.

Побажань цього дня було багато, виступаючі зазначили, що ювіляр завжди мав активну позицію, брав участь у громадському житті, у колективі зарекомендував себе висококваліфікованим керівником та сумлінним працівником. Про це свідчать нагороди – медалі «За трудову відзнаку» та «Ветеран праці», а також звання «Заслужений машинобудівник України».

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]