Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Агробізнес конференція "OkAgro" 10-11 листопада (м. Черкаси)

Вже за тиждень аграрна спільнота зустрінеться на одній з найавторитетніших конференцій про розвиток бізнесу та технологій в сільському господарстві - ОкАгро 2021.


Велика сцена, 6 тематичних секцій, 45 спікерів, майже половина з яких вперше вийде на сцену ділитись унікальної інформацією та висновками які Ви не почуєте більше ніде. Більше 200 учасників будуть підбивати підсумки 2021 року, спілкуватись та обмінюватись корисним досвідом.

“На другій конференції будуть виступати ті, хто зростають швидше за всіх, переосмислюють власні стратегії та процеси, хто вміють працювати з новими технологіями та не бояться тестувати їх у себе на господарстві. Але найважливіше - знайшли час,  сміливість та силу в собі вперше вийти на сцену, щоб поділитись досвідом зі своїми колегами. Ми будемо говорити про неминучі трансформації в бізнес-процесах агрокомпаній та про те як гнучко реагувати на зміни не втрачаючи рентабельність.” - організатор ОкАгро.

Зі сцени виступатимуть керівники агрокомпаній від 1000 до 300 000 га, які працюють від заходу до сходу України: Андрій Загорулько - керівник  ТОВ "Бурат-Агро" ІМК, Поворознюк Олександр - засновник “АФ П’ятихацька”, Клеман Кусан - керівник “Агро КМР”, Олег Білявець - засновник групи компаній “Biligrain”, ТМ “Мамин Хліб”, Олексій Васильченко - засновник СТОВ “АФ Маяк” та один із ведучих YouTube каналу AGROSPHERA, Іван Мірошніченко - засновник ТМ Zernari, Андрій Капріца - керівник ФГ “Флора А.А.” та інші.

Серед тем конференції:

Управління процесами - спікери секції розкажуть про те як підвищувати ефективність працівників, навички та вміння сучасного керівника, про перехід від ручного управління бізнесом до системного. В цій секції також відбудеться панельна дискусія, на якій обговорять інструменти для управління процесами - що використовують ті кому вдалось систематизувати роботу.

Технології на господарстві - спікери-власники різних господарств розкажуть які технології впроваджували у себе на господарствах, що дійсно спрацювало, а які інвестиції не окупились. Практична секція для тих, хто прийшов перейняти досвід та почути конкретні цифри про технології які одразу можна застосувати на господарстві.

Точне землеробство - гаряча тема 2021 року висвітлювати яку будуть ТОП-експерти в цій сфері. Що робити з непродуктивними гектарами, які елементи точного землеробства працюють і як це застосовувати на своєму господарстві. Чи працює диференційований посів, внесення добрив, аналіз грунту? Всі ці незручні питання можна буде задати експертам та перейняти досвід впровадження точного землеробства більш ніж на 400 000 га.

Програму конференції можна переглянути на сайті: https://okagro.com.ua/

А так виступали спікери у 2020 році

https://youtu.be/jGjoL5knE78
https://youtu.be/tJpQ7s14xvc
https://youtu.be/EJqGy19p_ps

Крім насиченої програми та виступів, відбудеться вечірка для всіх учасників. Креативна атмосфера, розважальна програма, фуршет та бар для тих хто хоче отримати нові знайомства та провести час з колегами.

Також на конференції дієтиме експо-зона технологічних компаній в агро, на стендах яких можна буде ознайомитись з сучасними рішеннями та отримати консультації. Ексклюзивний технічний партнер - компанія BEDNAR представить 9 різних агрегатів. Компанія спеціалізується на агрегатах для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив та мульчування. Завдяки тісному зв'язку з сільськогосподарською практикою, компанія є одним з найбільш інноваційних виробників сільськогосподарських агрегатів, що проектують і виробляють агрегати з високою доданою вартістю для кінцевого споживача.

Ваша участь у конференції - інвестиція в розвиток бізнесу. Перейняти досвід, помилки та успішні кейси за 2 дні та повернутись додому з натхненням та свіжими ідеями.  Тому і лейтмотив заходу “Не ростеш ти - не росте в тебе”

Квитки можна придбати на сайті: Доступні 3 види квитків STANDARD та PREMIUM та VIP. https://okagro.com.ua/

 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]