Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
«Балансуємо між карантинними зонами», – Олександр Скічко про епідситуацію в області

На межі «червоної» карантинної зони балансує Черкащина. Із шести показників, які є визначальними для посилення карантину, в області перевищений коефіцієнт виявлення нових випадків. Лише за останню добу – 742 нових випадки, наголосив очільник ОДА Олександр Скічко на брифінгу. 

Нині «почервоніли» вже 16 областей України. Черкащина ж балансує допоки на межі. Ситуація в обласному центрі більш критична, ніж загалом по області.
 – В обласному центрі найбільша концентрація населення і менша – лікарень, тому коли госпіталізуємо ковідних хворих, то іноді вимушені перенаправляти їх в інші найближчі міста, – зазначив посадовець. – Якщо в області показник заповнення ліжок сягає 50%, то в Черкасах інколи підвищувався до 90%. Зараз ми спільно з керівництвом міста розглядаємо питання збільшення місць саме в Черкасах, але так, щоб інші пацієнти не постраждали від цього. Твердження «реанімація або вакцинація», як ніколи, актуальне, наголосив голова ОДА. Адже тільки щеплення від ковіду допоможе в разі інфікування перенести хворобу легше.

– Ми всі бачимо, що цього разу вірус значно агресивніший, – зауважив Олександр Скічко. – Якщо у вересні на Черкащині виявили 4 145 нових випадків, то у жовтні – 14 536. Кількість летальних випадків лише за місяць збільшилися в 10 разів: з 36 осіб у вересні до 338 – у жовтні. При цьому 98% госпіталізованих – не вакциновані. У спілкуванні з друзями та близькими часто чую, що вони жалкують, що не вакцинувалися та не вакцинували своїх батьків. Тому закликаю кожного не зволікати! У разі ж переходу області в «червону» карантинну зону на Черкащині посилять перевірки та роботу рейдових мобільних груп, які слідкують за дотриманням пандемічних обмежень.
 

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]