Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Більш ніж на 60 млн грн зменшилась заборгованість із заробітної платні на підприємствах області
Впродовж останніх 4 місяців заборгованість з виплати заробітної плати в області зменшилась майже на 66 млн грн. Про це повідомили під час чергового засідання комісії при ОДА. За даними моніторингу Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА станом на 13 жовтня сума заборгованої зарплати становила 73,7 млн грн.

 Так, ДП «Черкаський облавтодор» погасив борги в сумі 1,6 млн грн, а ПАТ «Уманьгаз» зменшив заборгованість на 800 тис. грн.

 Водночас проблемною залишається ситуація на двох економічно активних підприємствах області – госпрозрахунковому підприємстві «Чигиринські теплові мережі» та комунальному підприємстві «Чигирин» Чигиринської міської ради. Причиною появи заборгованості на ГП «Чигиринські теплові мережі» називають відсутність фінансування різниці в тарифах та несвоєчасний розрахунок громадян за спожиту теплову енергію. Ускладнює ситуацію ще й відсутність на посаді керівника підприємства через захворювання. Відтак голова тимчасової комісії Віталій Коваль запропонував протокольно рішенням комісії звернутись до міської ради, аби призначити тимчасово виконуючого обов’язки керівника, а також до прокуратури – з проханням дати правову оцінку ситуації, що склалась.

Прес-служба ОДА

 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]