Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Чергова поїздка заступника голови районної державної адміністрації Сергія Глізнецова на територію населених пунктів Носачів та Мельниківка.
16 листопада 2017 року відбулась чергова поїздка заступника голови районної державної адміністрації Сергія Глізнецова на територію населених пунктів Носачів та Мельниківка.
 В ході поїздки було вивчено стан робіт по капітальному ремонту корпусу № 3 Носачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради та стан виконання робіт по благоустрою території біля Носачівського фельдшерсько-акушерського пункту. Під час розмови з сільським головою Віктором Кравченко визначені терміни виконання зазначених робіт.

 Цього ж дня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Сергія Глізнецова відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на розгляд якого винесено питання участі жителя м. Харкова у вихованні малолітньої дитини, яка проживає на території району. Прийнято виважені рішення, спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дитини.

 

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]