Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Черкаській чиновниці, що образила батьків через “неправильні” імена дітей, оголосили догану
У Департаменті освіти та гуманітарної політики обурені поведінкою керівниці Черкаського палацу молоді, яка сьогодні у соцмережах дозволила собі в робочий час не коректно та різко публічно висловити позицію під час дискусії.

Керівництво Департаменту засуджує подібні висловлювання з боку посадовців, така поведінка є неприпустимою. Відповідно, їй буде винесена догана.

«Ми обурені такою поведінкою та публічними висловлюваннями керівника закладу культури. Усі дисциплінарні міри будуть застосовані. І сподіваюсь – це стане хорошим уроком не тільки для даної посадовиці, а і для всіх інших. Публічні особи залишаються такими 24/7 і точно мають гарно думати перед тим, як дозволяти собі подібну поведінку та висловлювання!», – наголосила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, директорка Черкаського палацу молоді Олена Петрова в соціальній мережі “Фейсбук” нецензурно висловилась щодо батьків, які називають дітей екзотичними іменами. Посадовиця назвалатаких батьків «ублюдками» і «довбо*обами», яким «треба випендритись». Однак серед перерахованих нею “неправильних” імен були названі і давньоукраїнські (Яромир, Квітослава), і цілком буденні для мусульманських народностей (Аліхан, Гурген), і вже абсолютно звичні, хоч і запозичені з інших мов (Аврора, Даяна). Тож у соцмережах коментарі чиновниці викликали цілком справедливе обурення.

Більше того, містяни вимагають відставки Петрової, і якщо у міськраді на це не підуть, – обіцяють зареєструвати відповідну петицію.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]