Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
До кримінальної відповідальності притягнуто посадовця, який здійснив незаконну перереєстрацію права власності на земельну ділянку з будинком

Смілянською окружною прокуратурою забезпечено підтримання обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням посадової особи, яка провадить професійну діяльність, пов’язану з наданням публічних послуг, у здійсненні незаконних дій, пов’язаних із перереєстрацією права власності на будинок та земельну ділянку під ним й одержання за це неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 362, ч. 3 ст. 368-4 КК України).

У суді доведено, що посадовець незаконно одержав грошові кошти в сумі 6 тис грн та використовуючи наданий доступ до комп’ютерної інформації, яка знаходиться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, під власним іменем і не маючи права на внесення записів, на підставі неіснуючих даних здійснив несанкціоновану зміну інформації відносно вказаних вище об’єктів нерухомості.

Вироком Смілянського міськрайонного суду особу визнано винною у вчиненні корупційних злочинів і засуджено до покарання у вигляді штрафу 51 тис грн з позбавлення права обіймати посади, пов’язані із наданням публічних послуг строком на 1 рік 2 місяця.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]