Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ!

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради нагадує особам пільгової категорії, які не отримали щорічну одноразову допомогу до 5 травня в 2021 році про необхідність подачі заяви з необхідним пакетом документів для отримання такої виплати.

Повідомляємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 08 квітня 2021р. № 325 «Деякі питання виплати разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Разова грошова допомога до 5 травня у 2021 році виплачується в таких розмірах:

особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи — 4 421 гривня;

II групи — 3 906 гривень;

III групи — 3 391 гривня;

учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося
18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 1 491 гривня;

особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 4 421 гривня;

членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 966 гривень;

учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, яких було насильно вивезено на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 612 гривень.

Особи, які не отримали грошову допомогу, зокрема ті, що набули статус згідно із статтями 6, 7, 9, 10 і 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» відповідний статус до 5 травня 2021 р. включно, мають право звернутися за нею до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації та отримати таку виплату  до 30 вересня 2021 року.

Отримувачам грошової допомоги із числа військовослужбовців, поліцейських, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України, служби судової охорони, осіб начальницького і рядового складу Державної кримінально-виконавчої служби, які проходять службу (крім пенсіонерів), виплата грошової допомоги проводиться шляхом перерахування коштів місцевими органами соціального захисту населення, центрами по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат на спеціальні рахунки військових частин, установ, організацій за місцем їх служби.

Отримувачам грошової допомоги, які перебувають в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах (крім пенсіонерів), виплата грошової допомоги проводиться шляхом перерахування коштів Мінсоцполітики на зазначені цілі регіональним органам соціального захисту населення, які розподіляють їх між місцевими органами соціального захисту населення, центрами по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, що перераховують кошти на спеціальні рахунки установ виконання покарань і слідчих ізоляторів.

Отримувачі, які є пенсіонерами, допомогу до 5 травня отримують автоматично.  Виплата таким особам буде  проведена аналогічним способом, що і виплата пенсії.

Виходячи з вищевикладеного, ветерани війни, які не є пенсіонерами, військовослужбовцями, та які не були включені до основних списків для виплати допомоги до 5 травня за місцем роботи, мають право звернуся до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради після 23 березня 2020 року за адресою: м. Сміла,  вул. М. Дорошенка 4, каб.  № 4, тел. 2 02 15.

До заповненої заяви визначеної форми  в обов’язковому порядку подається повний пакет документів, завіривши копії цих документів власним підписом (зразок заяви додається).

 

До заяви про виплату допомоги  подаються копії наступних документів:

- паспорт (при наявності ID-картки – витяг з демографічного реєстру),

- довідка про присвоєння ідентифікаційного номера,

- посвідчення ветерана війни (учасника бойових дій, учасника війни, члена сім’ї померлого),

- довідку з місця роботи про неотримання грошової допомоги  до 5 травня в 2021 році передбачену Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (для працюючих осіб),

- банківські реквізити для соціальної виплати.

 

Для уточнення будь-якої інформації телефонуйте за номером 2 02 15 - відділ забезпечення соціальних гарантій статусних категорій громадян управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради.

 

Популярні теми

03.05.2024, 09:01
Кіберполіцейські викрили зловмисника, який зберігав матеріали порнографічного характеру за участю дітей
03.05.2024, 09:04
3 000 доларів США за незаконний перетин державного кордону – викрито чергову схему
03.05.2024, 09:32
На Великдень очікуються заморозки та похолодання, – Укргідрометцентр (https://www.meteo.gov.ua/ua/Meteorolohichni-poperedzhennya)
03.05.2024, 09:35
Повідомлено про підозру чоловіку, який вчиняв розпусні дії щодо 13-річної дівчини

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]