Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
“Доплата за доступ до державної таємниці”: голова Черкаської ОДА прокоментував свою зарплату

Днями портал «Слово і діло» опублікував інфографіку, де проаналізовано, скільки керівники обласних адміністрацій заробили у жовтні. У жовтні найвища зарплата була у Олександра Скічка, який очолює Черкаську облдержадміністрацію – 121 тис. 55 грн. Крім окладу, йому нарахували близько 59 тис. грн «інших виплат».

Ексклюзивно для "Про все" очільник області пояснив, чому його жовтнева зарплата стала найвищою в Україні серед інших керівників держадміністрацій в регіонах.

- Розмір мого посадового окладу за жовтень становив 62 028 грн. з урахуванням податків. Як голова ОДА, я маю доступ до державної таємниці, за що законодавством передбачена щомісячна компенсація у розмірі 15% до окладу. Вона є обов'язковою і від неї не можна відмовитися, як, наприклад, від стимулюючих премій чи надбавок, - повідомив Скічко. - У жовтні було зроблено перерахунок за усі попередні місяці моєї роботи  і нараховано компенсації на суму 59 026 грн. з урахуванням податків. Це і є ті «інші виплати», які додалися до окладу. Премій, надбавок, матеріальної допомоги, допомоги для вирішення соціально-побутових питань мені не виплачувалося. Цих доплат я не отримував і попередні місяці, моя зарплатня складалася виключно з окладу і не перевищувала 60 тисяч гривень.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]