Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ ЩОДО ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ У МІСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ СМІЛИ РОЗГЛЯНУЛИ НА КОМІСІЇ
21 грудня відбулося засідання постійної комісїї з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобігання корупції. Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.На порядок денний для розгляду було винесено два проекти рішення міської ради: «Про структуру та загальну чисельність міської ради та її виконавчих органів на 2018 рік», «Про розгляд електронної петиції».

З питання розгляду електронної петиції постійна комісія розглянула чотири варіанти проекту рішення, підготовлених управлінням ЖКГ, юридичним відділом. Комісія запропонувала винести на розгляд міської ради один з варіантів, у якому зазначено:

«…1. Електронну петицію від 26.11.2017 №0000015 ,,Про залишення вартості проїзду в Смілянському міському пасажирському транспорті 4 гривні до 7 квітня 2018 року” направити на розгляд до управління житлово-комунального господарства та комісії виконавчого комітету міської ради з питань роботи транспорту.

2. Доручити :

2.1. Комісії виконавчого комітету міської ради з питань роботи транспорту в місячний строк провести обстеження пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах загального користування, перевірку виконання перевізниками умов Договорів з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування, результати обстеження та перевірки розглянути на засіданні комісії за участі перевізників та надати свої пропозиції, висновки спрямовані на врегулювання порушених в електронній петиції питань, виконавчому комітету міської ради.

2.2. Виконавчому комітету міської ради в 10-ти денний строк розглянути надані пропозиції.

2.3. Управлінню житлово-комунального господарства в 2018 році при формуванні умов конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, його підготовці та проведенні врахувати пропозицію представників територіальної громади надані в електронній петиції.

3. Результати розгляду електронної петиції оприлюднити на офіційному сайті міської ради.»

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]