Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ГОЛОВА СМІЛЯНСЬКОЇ РДА ПРОІГНОРУВАВ ЛЮДЕЙ
Справжню свою сутність проявив на нещодавньому засіданні президії районної ради голова райдержадміністрації Олександр Беззубий. Як тільки почали обговорювати питання підготовки бюджетних установ Смілянщини до роботи в осінньо-зимовий період, керманич району тихенько вийшов.

 І більше не повернувся до зали, хоча його з нетерпінням чекали депутати райради, сільські голови, представники громадськості та просто небайдужі сміляни.
 Даремно голова районної ради Володимир Грошев телефонував пану Беззубому та керівникові апарату РДА Андрію Жабинському. Ніхто з них не побажав продовжити спілкування з учасниками засідання.

А питань було чимало. Та найголовніше з них – це неготовність багатьох закладів освіти, медицини та культури до зими. Зокрема, знову гаряче обговорювалася необхідність ремонту даху, спортзалу, актової зали та харчоблоку Балаклеївської спеціалізованої школи імені Євгенії Гуглі. І досі там нічого не робиться, хоча Олександр Беззубий пообіцяв, що з 16 серпня підрядник приступить до ремонтних робіт.

 Відкрите ігнорування людей, які зібралися вирішувати нагальні питання життєдіяльності Смілянщини, вкрай обурило учасників зустрічі. Депутат районної ради Сергій Латенко запропонував висловити недовіру голові райдержадміністрації вже на найближчій сесії.

А батьки та вчителі Балаклеївської школи пообіцяли не пропустити автівку пана Беззубого, який катається до Городища через Балаклею.

Автор: Анатолій Котов

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]