Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Головою смілянського УКРОПу переобрали Івана Далібожака
В Смілі відбулися звітно-виборчі загальні збори Смілянської міської організації УКРОПу. На заході були присутні депутати Черкаської обласної та Смілянської міської рад від УКРОПу.

 Першим питанням зборів стало переобрання голови та його заступників, другим – виключення з фракції УКРОПу та відкликання депутата Смілянської міськради Антона Кривка. Більшістю голосів укропівці проголосували за продовження повноважень голови смілянського УКРОПу Івана Далібожака. Його заступниками обрали Володимира Костюченка та Володимира Симеренка.

Спільним рішенням укропівців стало виключити з фракції УКРОПу Антона Кривка і розпочати процедуру відкликання цього депутата Смілянської міськради.

«Відкликати депутата Антона Кривка за зраду ідеалів майдану та за підтримку в. о. очільника Сміли Віктора Федоренка, який протягом кількох місяців не зміг налагодити теплопостачання в місті та блокував діяльність депутатів міської ради, довів містян до відчаю. Наша фракція виступила за припинення повноважень Віктора Федоренка, позиція ж Антона Кривка суперечить консолідованій праці УКРОПу», – пояснив Іван Далібожак.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]