Запрошуємо активних смілян та представників міської влади, депутатів міської ради прийняти участь в громадських діалогах.
Маємо надію на конструктивну співпрацю.
Громадська організація "Культурно-просвітницький центр "Світанкова Зоря" спільно з представництвом німецької неурядової організації "Німецьке об'єднання народних університетів" (DVV International) в рамках реалізації проекту "Громада, що навчається як інструмент розвитку міста" проводить громадські діалоги з актуальних та важливих питань життя міської громади.
Мета діалогів:
- формування інструментів конструктивних комунікацій між громадянами та представниками органів місцевого самоврядування та між різними групами громади міста;
- підвищення рівня самоорганізації громади та збільшення її впливу на життя міста, більш ширшого врахування ініціатив громадян, їх вимог та потреб.
![](/_nw/11/84448436.jpg)
Сергій Чубатенко
Маємо надію на конструктивну співпрацю.
Громадська організація "Культурно-просвітницький центр "Світанкова Зоря" спільно з представництвом німецької неурядової організації "Німецьке об'єднання народних університетів" (DVV International) в рамках реалізації проекту "Громада, що навчається як інструмент розвитку міста" проводить громадські діалоги з актуальних та важливих питань життя міської громади.
Мета діалогів:
- формування інструментів конструктивних комунікацій між громадянами та представниками органів місцевого самоврядування та між різними групами громади міста;
- підвищення рівня самоорганізації громади та збільшення її впливу на життя міста, більш ширшого врахування ініціатив громадян, їх вимог та потреб.
![](/_nw/11/84448436.jpg)
Сергій Чубатенко
Популярні теми
Публікації
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.