Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Інспекторів Держпраці каратимуть за скасовані приписи
Пропонується конкретизувати обсяг повноважень контролерів трудового законодавства та забезпечити роботодавцям можливість захищатись від свавілля чиновників. Зокрема, інспекторів будуть штрафувати за протиправні дії.

 Верховна Рада прийняла за основу законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення» (№6489).
Зокрема пропонується встановити адмінвідповідальність фізосіб та посадових осіб органів місцевого самоврядування за подання безпідставних скарг про порушення роботодавцем законодавства про працю та зайнятість населення.

 Відповідно до проекту, якщо роботодавцем створюються перешкоди органу держнагляду (контролю) чи його посадовим особам, в акті обов'язково зазначається опис дій чи бездіяльності, що призвели до створення таких перешкод, з посиланням на відповідні норми закону.
Встановлюється новий вид адмінвідповідальності інспекторів під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за винесення приписів, розпоряджень, податкових повідомлень-рішень, вимог та рішень про накладення фінансових стягнень, що скасовані в адміністративному чи судовому порядку.

 Передбачено, що штрафні санкції за порушення законодавства про працю та зайнятість населення можуть бути накладені протягом 6 місяців з дня виявлення порушень, але не пізніш як через один рік з дня вчинення правопорушення.

Закон і Бізнес

 

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]