Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
"Якщо й буде "червона" зона в Черкасах, то з наступного тижня", - Бондаренко

"Червону" карантинну зону в Черкаській області можуть ввести з наступного тижня. 

Про це під час свого відеозвернення в соціальній мережі Facebook повідомив міський голова Анатолій Бондаренко. 

За його словами, цього тижня її водити не будуть. 

"Якщо й буде введена "червона" зона, то вона буде введена більш за все з наступного тижня. Якщо ми підійдемо то пікових показників, будемо проводити засідання комісії ТЕБ та НС і через два дні рішення комісії вступить в дію. Фактично сьогодні показники в нас більш-менш, будемо надіятися, що хвороба буде відступати", - зауважив Анатолій Бондаренко. 

Він також додав  про те, що дав доручення директору департаменту охорони здоров’я про винесення на сесію ЧМР проекту рішення із виділення додаткових коштів на закупівлю необхідних засобів захисту та медичних препаратів, а також фінансування надбавок медперсоналу лікарень, які НСЗУ не були внесені до переліку лікарень, які лікують хворих на коронавірус, проте їхні медики працюють з такими пацієнтами. У Черкасах це Третя міська лікарня швидкої медичної допомоги.

Зауважимо, що в КНП "Черкаська міська інфекційна лікарня" перебуває на стаціонарному лікуванні – 195 осіб (в тимчасовому інфекційному стаціонарі (пологовий будинок) – 131), у т.ч. 146 жителів м. Черкаси, з них медичних працівників  5 осіб, (в тимчасовому інфекційному стаціонарі – 97), у т.ч. з COVID-19 та пневмонією – 145, виписано – 11, поступило – 11. Померло - 2. Всього у закладі перебувають на кисневій підтримці – 162 особа, тяжких пацієнтів – 69, з підозрою – 1. А у КНП "Перша Черкаська міська лікарня" перебуває на стаціонарному лікуванні – 65 осіб з COVID-19  у т.ч. – 42 жителів м. Черкаси, в т.ч. медичних працівників - 4. Померло – 0. Всього у закладі перебувають з COVID-19 та пневмонією - 65,  поступило – 1, з підозрою – 0, на кисневій підтримці – 65, важких пацієнтів – 5, ШВЛ - 5. Виписано - 0.

Відповідно до даних, оприлюднених на сайті МОЗ, Черкащина вже протягом трьох днів не відповідає нормі за двома показниками. Йдеться про коефіцієнт виявлення випадків інфікування та рівень госпіталізації. Так, на 7 листопада  коефіцієнт виявлення випадків інфікування становить 26 відсотки при нормі менше 20. А рівень госпіталізації за останню добу становить 63,8 відсотки при нормі менше 60. Рівень завантежності ліжок по області наразі становить 58, 5 відсотки (норма менше 65 відсотків). 

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]