Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Ярослав Березань про ситуацію з «МСЧ-14»
Заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань:
– Відповідно до Розпорядження КМУ № 823-р від 15.11.2017 року, Черкаська область отримає медичну субвенцію в розмірі 33 млн 442 тис. грн
 
НА ЩО ЦІ КОШТИ:

«… насамперед на оплату праці з нарахуванням, на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет…».

«… на функціонування державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 14 Міністерства охорони здоров’я», в тому числі на погашення заборгованості з виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам закладу…».

Сподіваюся, що всі розуміють, що державні кошти мають витрачатися з дотриманням вимог законодавства та в інтересах громадян. Усіх громадян.

У Розпорядженні НЕ вказано, яка саме сума із цієї субвенції має бути спрямована в бюджет м. Сміла для «МСЧ-14».

А тому в понеділок, 27 листопада, в ОДА відбулась нарада з цього приводу. У ній взяли участь представники обласного управління охорони здоров`я, смілянського відділу, ДФС, ПФУ, Держказначейства, обласних департаментів соцзахисту та фінансів, самої «МСЧ-14».

Як з`ясувалось під час наради, у всіх компетентних органів дані про розмір заборгованості по зарплаті в «МСЧ-14» суттєво різниться. Так, за її даними, ідеться про 13 млн грн. Однак за даними департаменту соцзахисту ОДА – 4 млн грн, ПФУ – 40 тис. грн, у решти – 0 грн. Податкова звітність узагалі не здавалася.

У зв`язку з цим, була створена робоча група Черкаської ОДА для встановлення потреб у видатках на функціонування державного закладу «МСЧ-14», у тому числі на погашення заборгованості з виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам закладу.

Сьогодні, 30 листопада, члени робочої групи не були допущені до закладу для початку роботи – керівництвом «МСЧ-14».

Доки не буде документального підтвердження всіх сум, згідно з чинним законодавством, гроші не можуть бути перераховані м. Сміла. А поки під загрозою і оплата лікування хворих на хронічну ниркову недостатність, на цукровий і нецукровий діабет.

Прес-служба Черкаської ОДА
 

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]