Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
ХХІІ ТЯСМИНСЬКА РЕГАТА

2 серпня 2020 року на веслувальній базі Фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» ст. ім. Т. Шевченка відбулися змагання з веслування на байдарках і каное серед ветеранів «Тясминська регата», які проводяться 22 рік поспіль та стали вже традиційними.

У змаганнях взяли участь спортсмени-ветерани у таких вікових категоріях: 30-39 р.н.; 40-49 р.н., 50-59 р.н., 60+ на дистанції 200 метрів.За перемогу боролися близько 50 учасників з Києва, Сміли, Дніпра, Черкас, Фастова, Хмельницького та Бердянська.

Гостей та учасників змагань вітали секретар Смілянської міської ради Віктор Федоренко, керуючий справами виконавчого комітету Смілянської міської ради Людмила Осейко, срібний призер Олімпійських ігор у Сеулі, заслужений майстер спорту, почесний громадянин м. Сміла, член виконавчого комітету Смілянської міської ради Олександр Мотузенко, олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту, заслужений тренер УРСР Андрій Хіміч, начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спортуСмілянської міської ради Наталія Маслюк.

Переможцями змагань стали:Варнах Раїса (Сміла), Скороходько Влад (Черкаси), Калініченко Олександр (Фастів), Сидоренко Сергій (Київ), Скіцько Володимир (Сміла), Данюк Олександр (Хмельницький), Білик Олександр (Черкаси), Яковченко Олексій (Черкаси). Спортсменів, які посіли призові місця, нагородили грамотами, медалями та пам’ятними подарунками.

Приємно, що в цьому році, разом з ветеранами у змаганнях взяла участь наша талановита і перспективна молодь – вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»:Темченко Богдан, Дрига Дмитро, Федін Богдан, Мотуз Влад, Кравчук Вікор(тренер Тетяна Пристайлова). Серед молоді переможцем став Темченко Богдан.

Також організатори змагань щиро подякували меценатам змагань Запорожчуку Валентину, Котляренко Василеві, Скицьку Володимиру, Бурбі Олегу, Гавриленку Андрію, Лаврікову Євгенію, Ткаченку Ігорю.