Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Колективу НВПП «ДАК – Електропром» вручили подяку від військових
Секретар міської ради Віктор Федоренко вручив трудовому колективу НВПП «ДАК-Електропром» Подяку від командира та особового складу мінометної батареї, що виконує військові завдання в зоні АТО, за допомогу та громадянську позицію: “Ваша допомога дозволить зберегти здоров’я та життя військовослужбовців. Віримо, що разом з такими патріотами держави як Ви, відстоїмо незалежність та територіальну цілісність України» – зазначено у відзнаці.

 Віктор Антонович подякував колективу «ДАК-Електропром» також від міської ради, виконавчого комітету та особисто за внесок у розвиток міста, наповнення міського бюджету, своєчасну сплату податків, допомогу військовим у зоні АТО, виконання виробничих завдань, які забезпечують роботу залізниці, інших галузей. Директору «ДАК-Електропром» Олексію Давиденку та всьому керівництву підприємства висловили подяку за співпрацю з міською владою у вирішенні багатьох питань на благо Сміли та смілян. До привітань долучився депутат міської ради Володимир Примак.

– Коли виникла необхідність виготовити запчастини, яких у ЗСУ немає, ми звернулися до цього колективу і тут все зробили як годиться. Поки буде така підтримка, як від «ДАК-Електропром» – ніякий ворог нам нас не переможе, – зазначили представники влади.


Працівники «ДАК-Електропром» не лише показують гарний приклад якісної праці на виробництві, а й представляють Смілу в органах влади – у колективі трудяться член виконкому Андрій Бублик, депутати міської ради Василь Давиденко та Володимир Глущенко, а керівник підприємства Олексій Давиденко – депутат обласної ради.

газета "Сміла"

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]