Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Конфлікт щодо права обробляти земельну ділянку
Конфлікт щодо права обробляти земельну ділянку площею 108 га, розташовану в межах Носачівської сільської ради Смілянського району, що виник між фермерами району триває вже декілька років. Однак, 18.07.2017 настало загострення конфлікту в зв;язку зі збором урожаю.


Голова районної державної адміністрації О.Беззубий оперативно відреагував на цю подію. За участі начальника Смілянського МВ поліції ГУ Національної поліції в Черкаській області С.Власенка,в.о. начальника управління Держгеокадастру в Смілянському районі В.Гаврищука, Носачівського сільського голови В.Кравченка, керівника апарату райдержадміністрації А.Жабинського, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації С.Косенка очільник району провів виїзну нараду.


Голова райдержадміністрації О.Беззубий наголосив на неприпустимості силового розв;язання конфлікту, необхідності його розв;язання в законодавчій площині та зазначив, що наразі ситуація є цілком контрольованою. Ми чітко знаємо, що маємо робити і сьогодні і завтра аби захистити майно людей.

Окремо необхідно оголосити подяку працівникам Смілянського;
МВ поліції ГУ Національної поліції в Черкаській області та персонально її керівнику С. Власенку, за недопущення силового протистояння та злагоджені дії працівників поліції.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]