Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
КОНТРОЛЬ ЗА ОРГАНІЗАЦІЄЮ ХАРЧУВАННЯ В ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ СМІЛИ
Смілянське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області здійснює контроль за дотриманням вимог санітарного законодавства та законодавства щодо безпечності харчових продуктів у дошкільних навчальних закладах міста Сміла, приділяючи увагу організації харчування, дотриманню санітарно-гігієнічних вимог до постачання, безпеки, якості, умов зберігання, реалізації продуктів харчування і продовольчої сировини, технології приготування страв.

 На території міста Сміла розташовано 15 дошкільних навчальних закладів та 1 Навчально-виховний комплекс, у складі якого функціонує дошкільний навчальний заклад.

У першому півріччі 2018 року фахівцями міського управління проведено 3 планові та одна комісійна перевірки дошкільних навчальних закладів. Порушення виявлені у всіх випадках, зокрема:

- частково потребують ремонту виробничі, санітарно-побутові приміщення харчоблоків, санітарно-технічне обладнання;

- не вирішено питання щодо утилізації (знищення) харчових відходів;

- не в повному обсязі персоналом пройдено обов’язковий медичний огляд.

За результатами планових перевірок на адресу адміністрацій дошкільних навчальних закладів направлено 3 приписи про усунення порушень по додержанню законодавства про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів та санітарного законодавства, відсторонено від роботи чотири особи, організовано проведення позапланового гігієнічного навчання зі здачею заліку у п’ятьох осіб. За результатами проведених лабораторних досліджень відхилення від гігієнічних нормативів не виявлені.

Також фахівцями Смілянського міського управління розглянуто двотижневі перспективні меню на літньо-осінній період 2018 року для всіх дошкільних навчальних закладів міста. При цьому проведено коригування двох меню у відповідності до вимог Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.

Загалом виконання норм харчування становить в середньому 65 відсотків. Невиконання норм харчування відмічається за такими продуктами як м’ясо, молоко, масло вершкове, сметана, сир кисломолочний, яйця, свіжі фрукти, овочі.
 

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]