Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Круглий – стіл на тему: Концепція розвитку малого і середнього бізнесу в регіоні.
До уваги представників органів державної влади і профільних департаментів Черкаської облдержадміністрації, активних лідерів громадськості, блогерів та ЗМІ!

 14 вересня 2017 року об 11.00 в конференц-залі Громадська спілка "Агенція підтримки підприємництва та інвестицій" відбудеться круглий – стіл на тему: Концепція розвитку малого і середнього бізнесу в регіоні. eBay, Amazon, Adwords, Etsy – переваги ведення бізнесу онлайн важливий чинник підтримки соціально-економічних ініціатив ВПО».

Захід організовано ГО «Фундація прав людини» за підтримки «Swiss Cooperation Fund» (Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні) та Міжнародного благодійного фонду «Небайдужі» (м. Черкаси).

«Фундація прав людини» розпочинає нову інноваційну менторську програму мета якої посилити професіоналізм лідерів громадських організацій, які працюють з молоддю з числа ВПО, шляхом створення ефективної програми розвитку бізнесу онлайн у Сумській, Черкаській та Запорізькій областях. Головний акцент проекту – відкриття нового бізнесу чи переведення існуючого в онлайн, як важливий чинник розвитку молодіжних ініціатив.

Програма заходу:

11:00-11:30
Реєстрація учасників та учасниць

11.30- 11.45
Вступне слово:
• Дмитро Пивак – начальник відділу регіонального розвитку департаменту регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації;
• Євгеній Глєбов – директор ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій»;
• Майя Кулик (Maya - голова МБФ “Небайдужі», модератор круглого столу.

11.45-12.45
Посилення професіоналізму лідерів громадських організацій, які працюють з ВПО, шляхом їх участі у реалізації в Черкаській області Менторської інноваційної програми «E-Solutions – Online Entrepreneurship Platform"

• Маіна Кулик, голова МБФ «Небайдужі», координатор програми в Черкаській області;
Про переваги сучасних тренінгів та воркшопів для малого і середнього бізнесу, або неформальна освіта для підприємливих:
• Lubov Ropalo, програмний менеджер Агенції регіонального розвитку, тренер, фахівець з неформальної освіти;

Продаж власних товарів хенд-мей в соцмережах і інтернет платформах:
• Олена Гармаш, майстер - фотограф хенд-мейду, консультант по продажам; Блогерство, як ефективний інструмент для майстра – хендмейдера щодо просування своїх ініціатив на інтернет майданчиках і розвитку власного бізнесу онлайн:
• Олена Литвинова, блогер, коуч, ментор Школи особистого розвитку;

Соцмережі – це ефективний інструмент для розвитку самозайнятості ВПО, створення онлайн-бізнесу і досягнення економічної незалежності.
• Людмила Марченко, громадська активістка, член ініціативної групи ВПО, організатор-майстер-класів для дітей, випускниця 3 школи-тренінгу «Як відкрити бізнес-онлайн» в Mama Cares, ВПО;

Підтримка жіночих ініціатив. Створення навчальних відеоблогів, як стимул економічного та особистісного розвитку на «Шляху до нової себе»:
• Anna Tarapata, громадська активістка, керівниця міжнародних програм по реабілітації жінок, постраждалих від насилля, майстер спорту, 14-кратна чемпіонка України, керівниця спорт-клубу з тхеквандо, номінантка Премії Кабміну України за особливі досягнення в молодіжному розвитку, ВПО;

Взаємодія офлайн бізнесу з інтернетом. Переваги роботи в мережі як ефективного інструменту економічного зростання:
• Денис Мадін, розробник сайтів;

13.00–13.30 Прес-конференція

Захід відбудеться за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашковича 19 (ТРЦ «Хрещатик-Сіті», мінус 2 поверх, ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій»). Довідки за телефоном: 0472 33 53 41

Автор: Євгеній Глєбов

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]