Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Лікар зі Сміли поплатиться за фатальну помилку під час прийому пологів
Смілянський лікар-гінеколог постане перед судом за недбалість під час прийому пологів, яка призвела до інвалідності дитини.

Про це інформує прес-служба прокуратури у Черкаській області.
Під час досудового розслідування установлено, що у 2016 році невірне надання лікарем акушер-гінекологом медичної допомоги жінці при пологах перебуває в причинному зв’язку із пологовою травмою новонародженої дитини, яка упродовж року з моменту народження в тяжкому стані перенесла численні операції та близько десяти разів перебувала в реанімаційному відділенні обласної лікарні.

У ході слідства зібрано достатньо доказів недбалого та несумлінного ставлення лікарем до своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього у вигляді інвалідності І групи з дитинства.

Скеровано до суду обвинувальний акт у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.140 (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому) Кримінального кодексу України.

За вчинений злочин особі загрожує обмеження або позбавлення волі до трьох років та позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]