Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
МАЙНО І ЛЮДИ: ЧОМУ СМІЛЯНСЬКІ КОТЕЛЬНІ І ДОСІ ПОВНІСТЮ НЕ ПЕРЕДАЛИ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ
Сьогодні у малій залі Будинку рад відбулося засідання комісії з питань передачі майна від приватного теплопостачального підприємства комунальному. Участь у засіданні взяли керівники міста, депутати, управління ЖКГ, директори теплопостачальних підприємств.

– 14 грудня рішенням Конституційного суду було розірвано договір про спільну діяльність між КП «Смілакомунтеплоенерго» і ТОВ «Сміла Енергоінвест». Наступний етап – треба описати та передати майно назад у «Смілакомунтеплоенерго», зазначив начальник управління ЖКГ Олег Федоров.

Чому ж його досі так і не передали? «Каменів зіткнення» виявилося кілька. По-перше ситуація із майном. За час спільної діяльності, а це 7 років, теплопостачальник, який користувався комунальною власністю, проводив модернізацію, тому на сьогодні у котельнях є кілька видів майна, з яким треба розібратися – комунальне, придбане «Сміла Енергоінвестом», і таке, що числиться, як результат спільної діяльності між двома теплопостачальниками. Тож нині усе треба звести докупи та передати комунальному підприємству. –

Цілком можливо, що доведеться робити аудит всього майна, оцінку або проводити експертизу, словом, здійснити перевірку того, що нададуть комунальникам, зазначили на засіданні.

По-друге, питання із колективом і позиція «Сміла Енергоінвест» щодо цього. Між керівниками приватного і комунального підприємств розгорілася гаряча дискусія. Директор приватного теплопостачальника Андрій Ляхов повідомив, що готовий передати майно комунальному підприємству, але наполягав на тому, щоб була гарантія, що усіх людей, які зараз працюють на приватного теплопостачальника, крім керівництва, переведуть на роботу у комунальне підприємство. Мотивував це тим, що їм потрібно знати, коли повідомити колектив про звільнення і бути впевненим, що його працівники не залишаться без роботи. Керівник КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прусс наполягав на тому, що питання в першу чергу стоїть про передачу майна і налагодження роботи із постачання тепла, а не суто у переведенні людей на підприємство, яке поки що навіть майно отримати не може.

Дискусія на тему «що першочергово: передача майна чи переведення людей» тривала до кінця засідання. Директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Сергій Демиденко зазначив, щоб розібратися у ситуації, обидві сторони мають підготувати відповідні документи і по майну, і по колективу, і по заборгованості у зарплаті, якщо вона є, з відповідними підписами та печатками.

– Тільки тоді можна буде про щось конкретно говорити, закцентував увагу Сергій Миколайович.

Остаточну крапку у загальному обговоренні поставив секретар міської ради Костянтин Синьогуб та зазначив, що документи мають бути підготовлені до завтра.

– Завтра, можливо, буде трішки менш завантажений день. Підготуйтесь, щоб усі пакети документів були. Завтра сідаємо і дивимось по факту, що в нас є, чого немає. Завдання цієї комісії – узгодити усі переходи майна. Все. Наше ж завдання – спланувати подальше життя міста. Тому завтра на 12 годину зберемося і поки не дійдемо остаточної згоди звідси не вийдемо.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]