Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Майже 900 перевірок дотримання карантинних вимог провели в області у жовтні

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області продовжує здійснювати посилений державний санітарно-епідемічний нагляд за дотриманням суб’єктами господарювання вимог санітарного законодавства та протиепідемічних заходів. Із початку жовтня цього року Держпродспоживслужбою області здійснено майже 900 перевірок. Порушення санітарного законодавства, протиепідемічних заходів виявлені майже у 27% випадків, інформують в службі.

За результатами цих перевірок склали 111 протоколів про адмінправопорушення у сфері санітарного законодавства, керівникам закладів направили 211 приписів, пропозицій щодо усунення виявлених порушень, на адресу органів влади, місцевого самоврядування направили 89 інформацій, до правоохоронних органів – 28.

З початку року фахівці Держпродспоживслужби області взяли участь у проведенні понад 13,8 тисяч перевірок. Порушення протиепідемічних вимог, встановлених Постановами Кабінету Міністрів України, Головного державного санітарного лікаря України, виявлені у 22% випадків. Найбільше порушень реєструвалось у закладах продовольчої торгівлі (32%), громадського харчування (31 %) та на агропродовольчих ринках (20%).

Найбільш характерними порушеннями залишаються недотримання дезінфекційного, маскового режиму, відсутність температурного скринінгу працівників, антисептиків, відповідного маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами та власне, недотримання дистанції відвідувачами закладів, відсутність організації централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту та ін.

За результатами проведених перевірок склали 826 протоколів, наклали 751 адміністративне стягнення у вигляді штрафів на 215 305 грн, направили 3071 припис, пропозицію, на адресу органів влади, місцевого самоврядування, причетних управлінь, відомств, організацій, керівників підприємств, установ. Також направили 1758 інформацій із відповідними пропозиціями щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства.

Фахівці Держпродспоживслужби області продовжують здійснювати відповідні профілактичні заходи і вкотре нагадують черкащанам, що вакцинація на сьогодні залишається єдиним ефективним способом профілактики коронавірусної хвороби. Тож попіклуйтесь про ваше здоровя та здоровя ваших близьких і приходьте до пунктів вакцинації від COVID-19!

 

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]