Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Майже півтори сотні водних об’єктів Черкащини виставлять на земельні торги
До проведення земельних торгів в області готові на сьогодні 142 водних об’єкти, повідомив на нараді в ОДА перший заступник очільника області Віталій Коваль і додав:
– Натепер по 127-ми з них визначено виконавців торгів, котрі готують землевпорядну документацію. На жаль, маємо й певні порушення з боку виконавців. Це, зауважу, змушуватиме членів комісії розривати договори, забравши право проведення торгів. Адже саме вчасна та системна робота в цьому напрямку сприятиме швидшому наповненню місцевих бюджетів. Перші торги на кілька земельних ділянок відбулися у вересні, наступні планується провести в грудні. Під час засідання комісії заслухали кількох виконавців земельних торгів щодо підготовки лотів до продажу. Обговорили також шляхи вирішення питання про недотримання плати за оренду водних об’єктів.

 У ході проведення погодили й більше десятка клопотань суб’єктів господарювання про включення водних об’єктів на торги. Розглянули 6 клопотань про поновлення договорів оренди земельних ділянок водного фонду. Кілька перенесли на наступне засідання комісії, зокрема після доопрацювання технічної документації.

Прес-служба Черкаської ОДА

 

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]