Електронні журнали і електронні щоденники використовують у роботі 46% українських шкіл. Про це йдеться у результатах моніторингу роботи закладів освіти на початку навчального року, проведеному Державною службою якості освіти, інформує osvita.ua.
Автори дослідження зазначають, що такий відсоток впровадження електронних журналів поки ускладнює можливість систематично відслідковувати результати навчальних досягнень учнів під час дистанційного навчання.
Водночас високі показники впровадження електронних журналів вже досягнуто у столиці (100%), Запорізькій (100%), Одеській (88%) та Чернівецькій (80%) областях.
Черкащина на 7-му місці у рейтингу. 61% шкіл нашої області використовують електронний журнал та щоденник.
У переважній більшості школи для ведення електронних журналів послуговуються публічним сайтом Нові знання (55%), сервісами Моя школа (6%), НІТ: Навчання і технології (5%), Е-журнал (4%) та інші платформи: HUMAN, Е-schools, Smart School, Всеосвіта, Єдина школа, School Today тощо.
Нагадаємо, Міністерством освіти і науки затверджена Інструкція з ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти в електронній формі. Нею визначено, що в електронній формі мають бути створені та вестися класні журнали, журнали обліку пропущених і замінених уроків, журнали факультативних та гурткових занять, журнали реєстрації інструктажів.
Популярні теми
Публікації
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.