Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Мер Черкас відреагував на розслідування про свою родину

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відреагував на розслідування “Лакмусу”, в якому було висвітлено факт придбання його родиною землі біля Дніпра за ціною, в десять разів нижче ринкової.

У коментарях у фейсбуці мер назвав журналістське розслідування “тупим замовним матеріалом”. Окрім того, Бондаренко звинуватив журналістів у тому, що вони нібито “замовлені особами, близькими до криміналітету”.

Також Анатолій Бондаренко пригрозив журналістам перевірками і заявив, що “отримані гроші можуть вилізти боком”.

Телевізійний проєкт “Лакмус” реалізує команда “18000” у межах конкурсу “Створюй із Суспільним. Розслідування”. “Дисконт для родини мера” – уже сьомий випуск програми. До цього журналісти також піднімали теми корупції в освіті, роздавання землі близьким до мерії особам, забруднення річок в області тощо.

Кожен випуск “Лакмус” “18000” створюється у тісній співпраці із “Суспільним”, а його юридичну експертизу проводять фахові медіаюристи Інституту розвитку регіональної преси.

У випуску “Дисконт для мера” йдеться про землю в селі Сокирна. Ділянки загальною площею майже 2 гектари родина міського голови купила за вартістю, суттєво нижчою за ринкову. Втім навіть на придбання за такою вартістю офіційно задекларованих доходів у частини родичів мера немає. Водночас на половині земельних ділянок уже завершилося будівництво відпочинкового комплексу, офіційна вартість якого – 7,3 млн грн.

Готуючи матеріал до випуску, редакція “18000” зверталася по коментарі до міського голови та його рідних – їхня позиція була озвучена в матеріалі.
 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]