Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
«Мистецька палітра»
1 листопада в Черкаській обласній державній телерадіокомпанії «Рось» відбулися зйомки телепрограми «Мистецька палітра», за участю переможців та учасників районного огляду-конкурсу патріотичної пісні «Об’єднані піснею», що проходив 13 жовтня в Голов'ятинському сільському будинку культури.

 Про мету, організацію, проведення та майбутнє конкурсу, а також про його переможців розповіла у студії завідувач сектору культури Смілянської райдержадміністрації Алла Нечипоренко.

В програмі взяли участь: ансамбль «Барви» Ротмістрівської дитячої музичної школи філія с.Березняки (керівник Лариса Шеремет); гурт «Лебеді» Балаклеївського сільського будинку культури; переможець конкурсу та володарка Гран-прі Любов Цибко - солістка Голов'ятинського сільського будинку культури; Христина Антонченко, володарка особливої відзнаки від Організації захисників Вітчизни та найменша учасниця конкурсу та володарка Призу глядацьких симпатій Кіра Удовенко, вихованки Ротмістрівської дитячої музичної школи філія с. Балаклея (керівник Інна Бєлостоцька); Олег Світлицький, лауреат персональної премії голови журі конкурсу Влади Литовченко та Анна Погрібна, володарка ІІ місця конкурсу - вихованці Ротмістрівської дитячої музичної школи філія с.Балаклея (керівник Анна Зайченко).

Вихованці музичної школи є неодноразовими переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та районних фестивалів і конкурсів. Вони є справжньою музичною окрасою Смілянщини.


Бажаємо учням та викладачам закладу творчих злетів та нових перемог!

 За інформацією сектору культури райдержадміністрації

 

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]