Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення
Відповідно до п.15 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово -комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» із змінами та доповненнями розпочалась монетизація невикористаних сум субсидій.

 Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу (це 688 грн.) або вартості 150 кВт•г електричної енергії (135 грн.), відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

Перерахування частини невикористаної субсидії на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплата її через відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта” буде здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення Смілянської міської ради на підставі особистої заяви одержувача, поданої до 1 вересня поточного року.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії. Також організаціями – надавачами послуг з газо- та електропостачання до управління праці та соціального захисту надані списки одержувачів субсидії, які мають економію.Разом із заявою необхідно подати копію паспорту (1,2 сторінки та сторінка з даними про реєстрацію), ідентифікаційного коду та довідку про відкриття рахунку в банківській установі. Вибір банківської установи та відкриття рахунку в банку повинен бути уже відкритим. Заяви приймаються спеціалістами управління праці та соціального захисту насення за адресою: м.Сміла, вул. М.Дорошенка, 4. Графік роботи управління: понеділок – п’ятниця – з 8:00 до 16:00 (обідня перерва – з 13:00 до 14:00).
 

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]