Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
«Можеш – поклади, потребуєш - візьми». У магазинах Золотоноші з’явилися полиці з безкоштовними харчами
У Золотоноші по-особливому пройшов День доброти, який припадає на 17 лютого. Цього дня у п’яти місцевих магазинах облаштували соціальні полички, на які кожен злотонісець міг покласти будь-що з придбаних харчів. Натомість підійти до полиці і взяти звідти щось із залишених продуктів запрошували всіх, кому бракує коштів, щоб придбати їх самостійно. Благодійну акцію назвали просто – «Можеш – поклади, потребуєш - візьми».

Про соціальні полички перехожим на вулиці розповідала молодь із золотоніської молодіжної ради. Людям роздавали листівки та підказували, у яких магазинах можна натрапити на соціальні полички.

- Ми запрошуємо всіх небайдужих золотонісців проявити свою доброту і допомогти тим, хто не завжди може прийти в магазин і скупити їжу, - роздаючи листівки про акцію, розповідає молодіжний мер міста Аліна Полегенька

Ідею провести таку акцію молодіжній раді підказала місцева депутатка Тетяна Орленко. Вона й звернулася до міського голови Віталія Войцехівського, аби той посприяв у її проведенні:

- Про таку акцію я колись прочитала у соціальних мережах і, можна сказати, запозичила її. Потім пішла до міського голови й розповіла, що можна було б провести її у нашому місті. Міський голова підтримав ідею, а втілювати акцію в життя розпочала наша місцева молодіжна рада, - розповідає Тетяна Орленко.

Організатори сподіваються, що благодійна акція діятиме у Золотоноші постійно, а не лише у День доброти.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]