Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Мульткруїз: «Цей загадковий світ мистецтва Мультиплікації»
Чи бувають малюки, які не люблять мультиків? Варто вимовити заповітне слово мультфільм, як дитина з усіх ніг бiжить до телевізора. Адже мультик – це жива казка.

 В 2002 році Міжнародною асоціацією анімаційного кіно 6 квітня було проголошено Всесвітнім днем мультфільмів. З цієї нагоди на гостину до дитячої бібліотеки завітали її активні відвідувачі, учні 1-А класу НВК гімназії ім. В. Т. Сенатора (класний керівник Наталія Чмиренко).
 

 На першокласників чекала захоплююча мандрівка до країни Мультляндії, яка подарувала дітям можливість дізнатись чимало цікавих фактів про історію створення мультиків та життя відомих мультеплікаторів. У ході зустрічі гімназисти брали активну участь у іграх « Добре-погано», «Автомультик», що допомогли перевірити їх логіку та спостержливість. Школярі також із великим задоволенням та цікавістю переглянули мультфільми: «Івасик-Телесик» та «Як песик і кошеня мили підлогу».

Після перегляду діти разом з бібліотекарем обговорили мультфільми, з'ясували, хто з героїв їм сподобався найбільше і чому, а також зробили висновок про те чого навчають їх ці мультяшні історії. Центральна бібліотека для дітей м.Сміла

 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]