Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
На Черкащині фермерське господарство виростило 2 тисячі яблук у формі сердечок

На Черкащині у селі Теклине вирощують яблука у формі серця. Агроном фермерського господарства Володимир Бардик розповів, що почали експериментувати три роки тому. Попит на такі яблука шалений.

Як повідомляє Суспільне Черкаси, у формі серця можна виростити будь-яке яблуко. Для цього на ще незрілі плоди на деревах надягають спеціальні форми. 

Ідея вирощувати фрукти незвичної форми з’явилася ще три роки тому. Саме тоді було продану першу партію таких яблук, розповів агроном господарства Володимир Бардик.

Яблука-сердечка не червоні, а зелені, оскільки їх вирощують з сорту «Голден». Цей сорт добре зберігається до часу продажу фруктів – їх зазвичай реалізують на День святого Валентина. Збирають яблука наприкінці вересня – початку жовтня. До 14 лютого вони зберігаються в холодильнику. Щоб виріс плід правильної форми, варто врахувати кілька нюансів.

«Ми чекаємо коли яблуко виросте десь діаметром 50-55 міліметрів, щоб воно щільно лягало у формочку, щоб воно не хиталось у ній. Бо якщо буде маленьке яблуко і як буде вітер воно може зміститися і сердечко отак вийде однобоке», – розповідає Бардик.

Цього сезону фермерське господарство виростило 2 тисячі яблук у формі сердечок. Більшу частину врожаю вже замовили представники торговельних мереж. Решту яблук господарство реалізуватиме самостійно – через інтернет.

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]