Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
На Черкащині Юнацький Корпус провів перше вишкільне таборування у новоствореному таборі «Доброволець»
Юнацький Корпус провів 3 вишкільні таборові дні в межах військово-спортивного національно-патріотичного табору «Доброволець» для дітей Черкаського району. Вишкіл було проведено спільно із відділом у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської РДА, «Національним Альянсом», ВГО «Молодий Народний Рух» та Черкаською крайовою командою УНСО.

 Насичені 3 дні затвердженої програми включали в себе тактику ведення бою, вихід із засідки, атаку, оточення ворога, тактичну медицина, ознайомлення з різним асортиментом зброї, збірку/розбірку автомату Калашникова, лекторії з історії України, революційного руху, спогади бійців про сьогодення війни та Революцію Гідності, різноманітні ігри, гутірки та ідеологічний штурм кожного вечора під час ватри. Все це час від часу переривалось раптовими нічними алярмами, засідками по дорозі до ватри чи під час повернення із занять.
Всі ці дні учасники таборування майже не мали доступу до мобільних телефонів, соціальних мереж. Розділившись на 4 рої з початку таборування і до його закінчення, з цих юнкорів утворилась одна сильна команда, де всі несли відповідальність один за одного.
Юнаки засвоїли Молитву Українського Націоналіста, яку голосно проговорювали на відкритті та на закритті днів таборування.

Інструктори Юнацького Корпусу дякують учасникам за їх віддачу, бажання розвиватись, ставати сильнішими та за безліч емоцій, отриманих за три дні таборування!
ІДЕЯ В НАЦІЇ! СИЛА В ТОБІ!


Надіслано до редакціїї
 Денис Крекотень

 

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]