Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
На Черкащині створять Єдиний портал адмінпослуг
В області переводитимуть адміністративні послуги в електронний формат. Це стане можливим завдяки підключенню органів влади у області до системи електронного документообігу. На її базі буде створено Єдиний регіональний портал адмінпослуг, говорить заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань.

– Над цим проектом працюємо у межах програми «Електронна Черкащина», – каже Ярослав Березань. – Для роботи Єдиного порталу вже придбали необхідне обладнання, завершили тендер на закупівлю програмного забезпечення. Зараз ОДА підключається до системи електронного документообігу. З часом до неї доєднаються РДА, виконкоми, районні ради. Завдяки Порталу можна буде просто й легко в електронному вигляді оформити необхідні довідки. Для цього треба буде лише зайти в інтернет та ідентифікуватися у власному електронному кабінеті. До кінця цього року заплановано запустити Єдиний регіональний портал адміністративних послуг з пілотним ЦНАПом. А вже з наступного – підключити всі ЦНАП до Порталу, щоб він запрацював на повну потужність.


Нині в області діє 31 ЦНАП при райдержадміністраціях, міськвиконкомах та поки що у п’яти ОТГ: Білозірській, Єрківській, Мокрокалигірській, Шполянській та Набутівській. Три з них відкрили коштом ДФРР, місцевих бюджетів та Програми «U-LEAD з Європою». Наступного року, відзначає посадовець, відкрити Центри надання адмінпослуг планують ще у 18 тергромадах.

– Розширення мережі ЦНАП при об’єднаних територіальних громадах та навчання фахівців у сфері надання адміністративних послуг забезпечить якісний доступ до адмінсервісів всіх жителів області, – відзначає Ярослав Березань.

– Фінансування створення Центрів здійснюється як за рахунок коштів місцевих бюджетів, державного бюджету, так і міжнародної технічної допомоги. Зараз в області можна отримати більше 250 адміністративних послуг. Популярністю користуються понад 150. Загалом же з початку року через мережу ЦНАП надано більше 248 тисяч адмінпослуг.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]