Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
НА ЧЕРКАЩИНІ ВИДАЛИ ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ДОКУМЕНТ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН ОСОБІ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА

Черкащина стартувала першою: першу заяву на оформлення біометричного документа для осіб без громадянства для виїзду за кордон подали в Управлінні ДМС у Черкаській області 24 травня.

А вже, сьогодні, 7 червня, заявнику видали перше в Україні посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, що містить безконтактний електронний носій, розповіли у міграційній службі Черкаської області.

Біометричні документи, відповідають найсучаснішим міжнародним стандартам у сфері безпеки документів, є більш захищеними від підроблення, копіювання та крадіжки особистих даних.

Документ нового зразка, посвідчує особу без громадянства під час перетину державного кордону України і перебування за її межами. Посвідчення оформлюється для осіб без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України, але не мають проїзного документа.

Раніше такі посвідчення оформлялися протягом трьох місяців з дати прийняття заяви-анкети та видавалося строком на три роки. Наразі термін оформлення цього документа скорочено до 15 робочих днів, і видається він уже на строк дії посвідки на постійне або тимчасове проживання, виданої особі без громадянства.

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]