Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
НА ЧЕРКАЩИНІ ВИЯВИЛИ НІГЕРІЙЦЯ, ЯКИЙ МАВ БИ ВИЇХАТИ З УКРАЇНИ, АЛЕ НЕ ЗАХОТІВ

Під час спільних заходів співробітників уманських управлінь міграційної служби та СБУ було виявлено жителя Нігерії, який ухилявся примусового повернення до країни походження. Покинути територію України нігерієць мав би до 30 квітня 2021 року.

Тож, порушника відшукали, супроводили та помістили до Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ). Після оформлення документів іноземця очікує примусове видворення.

29-річного громадянина Нігерії міграційники виявили в Умані на початку квітня. Тоді йому довелося сплатити штраф та необхідно було протягом місяця виїхати з України.

На Черкащину іноземець приїхав погостювати у земляка. В Україні нігерієць перебував з 2015 року, навчаючись в одному із закладів вищої освіти на західній Україні. На період навчання був документований посвідкою на тимчасове проживання в Україні, але після закінчення строку дії документа повертатися в Нігерію не захотів.

За нехтування міграційного законодавства громадянина Нігерії не тільки примусово видворять з України, а й заборонять в’їзд до 5 років, повідомили в обласному управлінні ДМС.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]