Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
На Черкащині вп’яте відбудеться фестиваль нескореної Nації “Холодний Яр”

Уже п’ятий рік поспіль наша область гуртує українців із різних куточків на фестивалі нескореної Nації “Холодний Яр”. Завтра, 5 липня, він стартує в с. Суботів на Чигиринщині, на території Національного історико-культурного заповідника «Чигирин». І триватиме до 7 липня.

Фестиваль організовують силами громадських організацій “Національний Альянс”, “Сокіл”, “Самооборона Майдану Черкащини”, за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації.

 А нижче – поденна 
ПРОГРАМА:

5 липня
09:00 – 13:00 – приїзд учасників, таборування в наметовому містечку
13:00 – відкриття першого фестивального дня
13:00 – 19:00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
13:00 – 19:00 – функціонування ярмарки майстрів
13:00 – 18:00 – майстер-класи від майстрів
14:00 – 18:00 – відкриття локації для учасників російсько-української війни
14:00 – 18:00 –дитячий майданчик
13:00 – 18:00 – турнір зі стрільби ім. Мирослава Мисли «Мисливця»
13:00 – 17:40 – гутіркова галявина: Сергій Зінченко (письменник), Дмитро Савченко (письменник, видавець), Віктор Сердулець «Яр» (головний командир ВО «Тризуб» ім. С. Бандери), Євген Стеблівський (письменник), перелік доповнюється.
17:40 – 18:20 Перфоманс за проектом Вікторії Романчук «Сторожа»
18:30 – 23:00 – музична частина:
18:30 – 19:00 Wahomo
19:10 – 20:10 MOTANKA
20:20 – 21:20 Go-A /official page/
21:30 – 22:50 Anatoly Tapolsky
23:00 Показ фільму «Позивний «Бандерас»

6 липня
09:00 – молитва за загиблими українськими вояками
09:00 – 18:00 – екскурсії Суботів та околиці
09:00 – руханка
10:00 – відкриття другого фестивального дня (знайомство з програмою на день)
З 10:00 – 18:00 турнір ММА
10:00 – 19:00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
10:00 – 19:00 – функціонування ярмарки майстрів
11:00 – 18:00 – майстер-класи від майстрів
12:00 – 18:00 – гутіркова галявина: Юрій Сиротюк (голова НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень»), Євген Букет (краєзнавець, головний редактор газети «Культура і життя»), Ростислав Мартинюк (журналіст, історик), Василь Шкляр (письменник), Вогнеслав Змійович (засновник «Грального майдану», дослідник української давнини), Володимир В’ятрович (голова Українського інституту національної пам’яті).
13:00 – 18:00–релакс-галявина для учасників російсько-української війни
13:00 – 19:00 – функціонування дитячого майданчику
15:00 – 16:00 – майстер-класи для дітей від Студії козацьких бойових мистецтв «Герць»
18:00 – показовий виступ Студії козацьких бойових мистецтв «Герць»
18:00 – 19:00 фінал турніру ММА, нагородження учасників
19:00 – 23:00 – музична частина
19:00 – 19:30 Залізний Хрест/Iron Cross_Ukrainian military metal band
19:40 – 20:30 Zatoczka
20:40 – 21:20 KHORS
21:30 – 22:10 Сокира Перуна ( Arseni Bilodub )
22:20 – 23:20 KARNA × гуцул-метал × КАРНА
23:30 Святкувала Івана Купала біля ставка
00:30 Кінопоказ

7 липня
09:00 – 14:00 – екскурсії Суботів та околиці
09:00 – руханка
10:00 – відкриття третього фестивального дня (знайомство з програмою на день)
12:00 – 16:00 – локація капеланів
13:00 – 18:00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
10:00 – 19:00 – функціонування ярмарки майстрів
10:00 – 19:00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
13:00 – 19:00 – функціонування дитячого майданчику
11:00 – 18:00 – майстер-класи від майстрів
11:30 – 17:00 – гутіркова галявина: Оксана Левицька (лекція “Небезпеки пасивного куріння”), Юрій Руф (поет, засновник бренду одягу “ГWear”), Олена Халімон (авторка книги “Люди сірої зони”), Тетяна Ковтунович (Український інститут національної пам’яті, презентація книги “Дівчата зрізають коси”), Віталій Горбуленко (засновник журналу «Вічний Мандрівник»), Євген Карась (лідер руху «С14»), Олег Кузьміних (ветеран російсько-української війни, співзасновник реабілітаційного центру братів Кузьміних), Ольга Чернявська (Екопроект «Україна без сміття»).

17:00 – 23:00 – музична частина:
17:00 – 17:20 Крутий заміс
17:30 – 18:10 КОРАЛЛІ / KORALLI
18:20 – 19:20 Вій
19:30 – 20:30 Yurcash / Юркеш
20:40 – 21:40 Chumatskyi Shlyah / Чумацький Шлях CH.SH.
21:50 – 23:00 Тінь Сонця / Tin’ Sontsya
23:00 – завершальна ватра

❎ Без алкоголю;
❎ Без пластику;
Приєднуйтесь! Вхід вільний!

Популярні теми

11.07.2019, 15:46
ВЗЯЛИ ГРУПУ НАРКОЗБУВАЧІВ, У ЯКИХ ВИЛУЧЕНО АМФЕТАМІНУ НА 400 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ
15.07.2019, 12:39
ЗА ПІВРОКУ СТАЛОСЯ 769 ПОЖЕЖ
16.07.2019, 09:34
З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!
16.07.2019, 09:39
ВНОЧІ СМІЛЯНИ ЗМОЖУТЬ ПОБАЧИТИ МІСЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]