Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
НА ЧЕРКАЩИНІ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ ТЕНДЕНЦІЯ У ЗРОСТАННІ РІВНЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

У Черкаській області продовжилася позитивна тенденція щодо зростання рівня заробітної плати. Про це свідчать підсумки аналізу із січня до жовтня. Середньомісячна заробітна плата за цей період порівняно до відповідного періоду 2018 року збільшилася на 18,8% і становила 8714 грн.

За цим показником наша область посідає 14 місце, повідомляє пресслужба Черкаської ОДА з посиланям на Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

З 2017 року в області продовжує роботу міжвідомча робоча група з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. З початку цього року відбулося 3 засідання робочої групи, на яких заслухано представників Головного управління Пенсійного фонду, Головного управління ДФС в області, управління Держпраці в області про здійснення моніторингу щодо мінімальної заробітної плати та вжиті заходи. Також заслухано 5 голів робочих груп міст та районів області.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду в області, кількість осіб, які отримали заробітну плату менше законодавчо встановленого мінімального розміру у вересні 2019 року становила 4,2 тис. осіб, що менше порівняно з січнем цього року на 41 % (на 2,9 тис. осіб).

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]