Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
На Черкащину прибула делегація Представництва ЄС в Україні
Пріоритети допомоги від ЄС, чинні програми сприяння бізнесу, вигоди, які надає Угода про асоціацію для підприємців, та як написати грантову заявку на проекти та конкурси Євросоюзу. Цим та іншим питанням присвячена низка інформаційних заходів від делегації Представництва Європейського Союзу. У межах інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» 14-16 листопада вона відвідає Черкаси та Канів.

Сьогодні в облдержадміністрації відбувся перший із запланованих заходів. Круглий стіл об’єднав представників обласної влади та місцевого самоврядування, бізнесу та громадських організацій Черкас. Говорили про інформаційні можливості Представництва ЄС, презентували діяльність Програми «U-LEAD з Європою» у Черкаській області, представили проект «Інтеграція через діалог» та ін.


Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів: вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]