Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
НА ГОСТИНИ ДО СМІЛЯНСЬКИХ КОЛЕГІАНТІВ ПРИЇХАЛА ПОЕТ ТА КОМПОЗИТОР СВІТЛАНА БОЯРКЕВИЧ
Школа №3-колегіум завжди рада вітати у своїх стінах креативних, творчих, талановитих особистостей як з України, так із-за кордону. Напередодні новорічних свят у школу завітала поет, композитор, автор та виконавець власних пісень та пісень на вірші відомих творчих особистостей, лауреат фестивалю української народної естрадної пісні «На хвилях Світязя» Світлана Бояркевич.


Світлана родом з України, але вже 16 років проживає в Іспанії, та, за її словами, завжди сумує за батьківщиною, за своїм рідним містом – Луцьк. От і в цьому році вона приїхала в Україну, відвідала Луцьк, виступила там на благодійному творчому вечорі «Молюсь на чужині за Україну». А потім завітала і в наш заклад, де зустрілася з учнями-авторами малюнків до її книжки «Казкова абетка», послухала пісні у виконанні юних талантів школи №3-колегіуму, відповіла на запитання дітей. В захопленні залишилися діти від подарунків пані Світлани, адже почули пісню у її виконанні та отримали солодощі напередодні Дня Святого Миколая.

Пані Світлана повезла тепле привітання з зимової України до Іспанії, а ми сподіваємось на подальші зустрічі та на те, що в нашому місті теж відбудеться концерт Світлани Бояркевич.

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]