Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
НА КОМІСІЇ ОБГОВОРИЛИ ПОДАЛЬШУ ДОЛЮ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД У СМІЛІ

19 листопада відбулося чергове робоче засідання з вивчення питання подальшої долі самочинно встановлених у місті тимчасових споруд. Засідання провів заступник міського голови Павло Іщенко.

На першому засіданні начальник управляння архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста Михайло Клименко проінформував щодо  проведення моніторингу тимчасових споруд, яких нині у місті налічується більше 300, а самочинно встановлених – 103 споруди.

Члени комісії обговорили питання законності розміщення тимчасових споруд на території стихійного ринку біля стадіону “Локомотив”, вулиці Телеграфній, вулиці Репіна біля магазину “Люкс”, тимчасових споруд в центральній частині міста.

Також на засіданні порушили питання незаконно побудованої 2-х поверхової споруди біля центрального входу на стадіон “Локомотив”, яка вже багато років не використовується і у якої відсутній господар.

Ще на першому засіданні міський голова Олексій Цибко запропонував індивідуально підходити у вирішенні питання подальшого існування самочинно встановлених споруд, враховуючи наявність відведеної земельної ділянки, знаходження в межах суто виділеної площі, соціальну значимість об’єкта та можливість її узаконення згідно чинного законодавства, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]