Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАТВЕРДИЛИ БЮДЖЕТ НА 2019 РІК
22 грудня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулася 87-а сесія міської ради, в роботі якої взяли участь 21 депутат. На порядок денний сесії було винесено 45 питань....

 На початку сесії депутат Тетяна Карло озвучила питання щодо дотримання температурного режиму у закладах освіти. Депутат Анатолій Голуб запропонував включити до порядку денного питання щодо затвердження схеми теплопостачання міста з метою залучення державних коштів на реконструкцію котелень та мережі теплопостачання. Інформацію з даного питання доповнили колишній керівник КП «Смілакомунтеплоенерго»-депутат Володимир Прус, депутати Петро Абажей та Антон Кривко. Пропозиція депутата Анатолія Голуба не була підтримана, але було вирішено дане питання після доопрацювання винести на наступну сесію.

Депутати затвердили на 2019 рік програми: економічного і соціального розвитку міста; з утримання об’єктів благоустрою СКП «Комунальник»; зовнішнього освітлення; організації рятування людей на водних об’єктах; приватизації та управління комунальним майном; із забезпеченням житлом дітей-сиріт; підтримки КП «Медіа-центр»; боротьби з онкологічними захворюваннями; компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян; організації та фінансування громадських робіт.

З метою врегулювання питання щодо заборгованості по спожитому газу міська рада прийняла рішення про надання гарантії міської ради ТОВ «УКРГАЗІМПЕКС» – сума боргу визначається тільки за рішенням суду.

Депутати затвердили рішення щодо регулювання мови обслуговування громадян у сфері надання послуг, торгівлі та здійснення інформування про товари та послуги у місті. На сесії було прийнято ряд рішень щодо надання пільг окремим категоріям, надання матеріальної допомоги жителям міста на лікування. Депутати розглянули та затвердили рішення щодо внесення змін до міських програм у питаннях земельних відносин, надання фінансової підтримки комунальним підприємствам.

На завершення сесії депутати перейшли до розгляду фінансових питань. Начальник управляння Галина Сватко проінформувала про зміни у міському бюджеті на 2018 рік – збільшення та зменшення по окремим статтям доходної частини бюджету, враховуючи державну субвенцію у сумі біля 3 млн. 795 тис. грн.

Останнім питанням для розгляду на пленарному засіданні був проект рішення щодо затвердження міського бюджету на 2019 рік. Після обговорення питання депутати міської ради затвердили міський бюджет на 2019 рік.

 Офіційний сайт Смілянської міської ради

 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]