Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
НА СМІЛЯНЩИНІ ВІДКРИЛИ ДВА НОВИХ АГЕНТСЬКИХ ПУНКТИ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЕНСІОНЕРІВ
У Смілянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в Черкаській області інформують, що віднедавна у двох селах Смілянщини відкрито агентські пункти цього управління. Їх створили з метою підвищення рівня якості та сервісу обслуговування громадян на базі Макіївської сільської ради та Тернівської сільської ради.

Перелік послуг, які надаються в агентському пункті обслуговування: 

1.Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом тощо).
2.Попередній запис на прийом до керівництва Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області (далі – управління) або керівників структурних підрозділів управління.
3.Надання спеціалістами управління за допомогою Skype – зв’язку консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, прав та обов’язків платників єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та застрахованих осіб.
4.Прийом замовлень на видачу довідок.
5.Видача виготовлених довідок (крім довідок про заробітну плату за формою ОК5 (ОК2, ОК7), які видаються безпосередньо в управлінні).
6.Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій.
7.Прийом заяви та документів для проведення попередньої оцінки спеціалістами управління права особи на призначення пенсії, її перерахунок.
8.Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.
9.Забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду України, надання допомоги в користуванні ними (консультація спеціаліста управління за допомогою Skype– зв’язку).

 

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]