Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
На Смілянщині запроваджують нові форми обслуговування пенсіонерів
22 червня 2017 року відбулися робоча зустріч заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександра Супряги, заступника начальника Смілянського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Олени Константюк з головами Березняківської сільської ради Надією Гончаренко та Балаклеївської сільської ради Ростиславом Ситником. Предметом зустрічі було обговорення питання запровадження новітніх форм обслуговування.

 Олександр Супряга звернувся з пропозицією про відкриття агентських пунктів обслуговування громадян безпосередньо у приміщеннях сільських рад. Зазначив, що це дозволить наблизити пенсійні послуги до жителів громади та покращить їх якість обслуговування. Специфікою такої форми обслуговування пенсіонерів є надання послуг уповноваженими працівниками сільських рад, які одночасно виступають агентами Пенсійного фонду, зазначав заступник начальника Фонду.

Олена Константюк ознайомила із переліком послуг, які можуть надаватися в пунктах обслуговування громадян та запропонувала організувати навчання уповноважених агентів щодо основних положень законодавства з питань пенсійного забезпечення та соціального страхування.

Голови сільських рад підтримали пропозицію керівників Пенсійного фонду щодо створення пунктів обслуговування на території їх громад. Повідомили про готовність обладнання приміщення, його технічного оснащення, виділення робочих місць для організації прийому громадян та розміщення інформаційно - довідкових матеріалів.

Довідково: Населення с. Березняків налічує 2600 осіб, серед яких 669 мешканців або майже третина - це пенсіонери. З урахуванням адміністративного підпорядкування с. Текліне до Балаклеївської сілької ради, в громаді кожен 8 мешканець є пенсіонером.


 

Популярні теми

Публікації

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]